משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן

משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן מהיצרן לצרכן

מיטות זוגיות

מיטה כרמל
1,590 ₪ בלבד
מיטה זוגית מרופדת

מיטה מארלן
1,690 ₪ בלבד
מיטה זוגית מרופדת

מיטה סביון
1,590 ₪ בלבד
מיטה זוגית מרופדת

מתלבטים לגבי רכישה של רהיט חדש לבית? עומדים לרכוש מיטה חדשה? מיטות זוגיות הן קטגוריה שמציעה מגוון מוצרים, אפשרויות, סגנונות וחומרי גלם. איך תבחרו את המיטה החדשה שלכם בהצלחה?? איך תהיו בטוחים שאתם רוכשים מיטה שתלווה אתכם מעתה ואילך ותהיו מרוצים ממנה? להלן מספר נקודות שחשוב לזכור אותן בבחירת מיטה חדשה. התייחסו לכל נקודה והיבט ותוכלו לבחור את המיטה המוצלחת שתענה על הציפיות שלכם ותשביע את רצונכם לתקופת שימוש ממושכת. כאשר אתם מגיעים ממוקדים לבחירת רהיט, כשאתם יודעים מה חשוב לכם ועל מה אתם מוכנים לוותר, הקניה שלכם מוצלחת יותר.

מיטות זוגיות – ממה מיוצרות מיטות זוגיות?

ניתן למצוא בחנויות הרהיטים מיטות זוגיות שמיוצרות מחומרי גלם שונים. יש מעץ, יש ממתכת, יש בשילוב ריפוד וטקסטיל ועוד. כאשר אתם עומדים לרכוש מיטה חדשה חשוב שתכירו את המאפיינים ואת התכונות של חומרי הגלם השונים, כדי שתדעו איזו מיטה נכונה ומתאימה לכם. האם מיטה מתכתית? האם מיטה שמיוצרת מעץ? חומר הגלם ממנו מיוצר הרהיט משפיע על העלויות, על המראה, על העמידות ועוד.

הגודל של המיטות 

הגודל של המיטה הזוגית חייב להתאים לגודל של חדר השינה שלכם. אי אפשר להכניס בחדר קטן שצריך להכיל גם ארון וחפצים נוספים מיטה גדולה במיוחד. חשוב למדוד את החדר ואת האזור של המיטה, ולבחור מיטה שמתאימה בגודלה לחלל. כך שהמיטה תהיה גדולה מספיק, אך לא תעמיס מידי על החדר ותיצור צפיפות.

מיטות זוגיות עם ארגז מצעים

מיטות זוגיות רבות מכילות ארגז מצעים. מדובר בארגז מרווח בגודל של המיטה, שבו ניתן לאחסן מצעים, כרים וגם שמיכות. ארגז מצעים מביא עמו תועלת מרובה בהיותו מאפשר לנצל את השטח של אזור המיטה לשימוש כפול. גם לשינה וגם לאחסון. יש לשים לב לאופן הפתיחה של ארגז המצעים, כדי להבטיח שקל ופשוט לפתוח, להכניס או להוציא חפצים.

סגנון העיצוב והמראה

למיטה יש תפקיד חשוב מאוד ביצירת האווירה והסגנון של החדר. זו הסיבה בגללה חשוב לבחור בשימת לב את המיטה בעלת המראה הרצוי והאהוב עליכם. כולל התייחסות לצבע ולגוון של המיטה, כולל שילוב של חומרים וסגנון העיצוב של המיטה. יש מגוון נרחב של עיצובים ושלל מיטות – חשוב שתבחרו את המיטה שמוצאת חן בעיניכם ושתוכל להשתלב היטב בחדר השינה שלכם. לשימוש משביע רצון לזמן ממושך.

בואו לקנות אצלנו!

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר הרהיטים החדשני והמדהים שקיים אצלנו בתצוגה! מבחר עשיר במיוחד של רהיטים מכל הסוגים, הסגנונות והצבעים. בואו לבחור מיטות זוגיות המוצלחות והאיכותיות שיפארו את חדר השינה שלכם! הצוות המקצועי שלנו כאן כדי לסייע לכם בבחירה ולעזור לכם לקנות את הרהיט המדויק והנכון שאתם מחפשים. זה כדי שתהיו מרוצים מהקניה ומהרהיט לאורך זמן של שימוש מוצלח.

מענה מהיר דילוג לתוכן