משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן

משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן מהיצרן לצרכן

מזנונים ושולחנות

הטלוויזיה החדשה הגיע ואז אתם מגלים דבר חשוב, צריך להזמין מזנונים ושולחנות חדשים שיתאימה לסלון המשודרג. אצלנו, תוכלו למצוא שפע של רהיטים בכל צבע ובעיצובים מגוונים. אנו שמחים להיות חלק בלתי נפרד מהמרחב הביתי העתידי שלכם.

מזנונים ושולחנות בעיצוב אישי

המודל שבו אנו מאמינים הוא האמירה האישית של כל אחד בעיצוב הבית שלו. יש סגנונות מרובים וכל אחד מתחבר לשלו. חלק מעדיפים מזנונים מודרניים בטקסטורות שובבות ואחרים דווקא סגנון סולידי, המדגיש את העץ הטבעי. אצלנו, תוכלו למצוא את השילובים המיוחדים של צבעים שונים, כאשר העץ הוא החומר העיקרי שממנו עשויים הרהיטים. זאת בזכות האווירה החמימה שהוא מעניק לבית.

עם זאת, בעיצוב המודרני, חלק מעדיפים להשתמש בגוונים קרירים. כאלה המזכירים שיש, פלסטיק או זכוכית. לכן, שילבנו ברהיטים שלנו גם טקסטורות מיוחדות שמזכירות חומרי גלם שונים. גלו בתמונות השונות בקטלוגים באתר את שפע האפשרויות העומד לרשותכם.

בואו להתרשם מהמיטות המרופדות שלנו

שולחנות שמתאימים למזנון ככפפה ליד

מי שרוצה לשוות לבית מראה מתוכנן ומעוצב יכול לעשות זאת באמצעות בחירה של מזנון המתכתב עם השולחן בסלון. זה שנמצא לפני הספה. אנו יודעים לעשות זאת טוב מכולם, משום שכל הרהיטים מתוכננים אצלו באופן שתוכלו ליצור שילובים מרהיבים. יש מספר סוגי רגליים, חזיתות שונות ואפילו טקסטורה אחת המשולבת באחרת. כל אלה מעניקים לבית את המראה הנקי, המהוקצע והמתוכנן היטב. בדקה אחת אתם יכולים לעצב את הסלון שלכם, ולהפוך את הדירה למתחם שכיף לחזור אליו כל יום אחרי העבודה.

התאמה לכל סלון

סלון קטן או גדול? זה לא משנה. אתם יכולים להתאים את הריהוט שלנו לכל חלל. לא בכדי גם מבני משרדים משתמשים בריהוט שלנו כדי לעצב את הלובי או את מתחם ההמתנה של הלקוחות. מזנונים ושולחנות מעוצבים הופכים את החלל ליוקרתי יותר, ולכן הם כבר חלק בלתי נפרד גם ממשרדי עורכי דין, רואי חשבון ואפילו בתי מלון.

בתים פרטיים? הזמינו את הריהוט שלנו לכל פינה

אם יש לכם בית פרטי ברחבי הארץ, תשמחו לגלות את כל הריהוט שלנו באתר. אתם יכולים להזמין את אותו עיצוב לכל אחת מהפינות בבית. כך תשתמשו באותן טקסטורות וצבעים גם לארונות בחדר השינה וגם למזנון או סלון הממוקמים בו. אנו משתלבים היטב עם ריהוט יוקרתי קלאסי וכן עם ריהוט מודרני שהזמנתם ממקומות אחרים.

הביטו בקטלוג המרשים של המוצרים שלנו ותוכלו להתחיל לדמיין כבר היום איך הסלון שלכם יראה בעוד כמה ימים. בצעו את ההזמנה, קבלו את הרהיטים עד הבית ותהנו כבר באותו היום מהעיצוב המרהיב.

חנות שכיף לקנות בה

הממשק המאובטח שלנו, והחנות המקוונת שתוכננה כדי להעניק לכם את חווית הרכישה הטובה ביותר היא כבר חלק בלתי נפרד מעולם הריהוט בישראל. כעת, תוכלו להצטרף ללקוחות רבים שכבר הזמינו את מוצרינו ומתהדרים בהם ברחבי הבית.

מענה מהיר דילוג לתוכן