משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן

משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן מהיצרן לצרכן

חדרי ילדים

מחפשים ריהוט המתאים לעיצוב חדרי ילדים? אתם בעמוד המתאים. באתר שלנו תמצאו כל מה שאתם צריכים, החל מספריות ומיטות ועד למזרונים, ארונות למשחקים ובגדים ועוד. אנחנו שמחים להיות הנגריה המובילה בארץ בתחום, וכעת אתם יכולים ליהנות ממחירים משתלמים בקנייה ישירה.

אז למה בעצם ריהוט לחדר ילדים כל כך חשוב?

רהיטים ממלאים תפקיד חשוב בחדר הילד. הרהיטים והאביזרים הנכונים יכולים לעזור ליצור סביבה מטפחת המעודדת יצירתיות, חקר ולמידה. כהורים, חשוב לבחור פריטי ריהוט המתאימים לגיל, בטוחים ונוחים לשימוש לילדים. כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעת ריהוט חדרי ילדיכם,  כדאי לקחת בחשבון כמה מאפיינים מומלצים של הרהיטים השונים הזמינים לכם ואיפה כדאי למקם אותם בתוך החדר.

חדרי ילדים – ריהוט יציב מול רהיטים קלים

בתכנון חדרי ילדים כדאי לזכור דבר אחד. הרהיט יכול להיות תוספת לחדר אך גם עשוי להוות מכשול. לכן, חשוב למקם בצורה נכונה ריהוט יציב וריהוט קל.

ריהוט יציב הוא בדרך כלל מתכת או עץ, ונועד לא להתהפך או להתהפך מאיזון. רהיטים מסוג זה עלולים להיות כבדים וקשים להסתובב בהם, ולכן יש למקם אותם במרכז החדר. דוגמאות לכך הן שידות, שולחנות כתיבה, מדפים ושולחנות בעלי שטח פנים שטוח.  רהיטים קלים, לעומת זאת, עשויים לרוב מחומרים קלים לנשיאה, כמו עץ ובד. רהיטים מסוג זה ניתן למקם בפינות החדר. דוגמאות כוללות מיטות, כיסאות עם זרועות וכורסאות.

ריהוט איכותי ויציב מוצאים רק בנגריה טובה

כעת אתם יכולים להבין מהי המשמעות של רכישה של ריהוט חדר ילדים איכותי, בלי להסתפק מפריטים שבונים לבד מחנויות שונות. אתם יכולים להזמין רהיט שיכול להישאר שנה שנתיים במצב חדש, ולהיות זול מאוד, אך עשוי להתפרק בקלות במעבר. בפעם הבאה שתבנו אותו לאחר מעבר הדירה הוא עשוי להוות סכנת נפשות.

לכן, כאשר אנו מוכרים חדרי ילדים אנו מבררים את הצרכים שלכם. אם אתם עוברים דירה עוד מעט נמליץ על חומרי גלם איכותיים יותר. כאלה שניתן יהיה לפרק ולהרכיב בקלות.

שמירה על קווים עיצוביים דומים

בעיצוב חדר ילדים כדאי לקחת עוד היבט אחד חשוב. אנו רוצים לשמור על קו עיצובי אחיד בחדר, כדי שהוא יהיה מרשים ומזמין. כך, הוא ישאר כזיכרון נעים ומתוק של הילד גם בשנים שלאחר התבגרותו.

אצלנו, תוכלו להזמין את כל הרהיטים בקו אחיד, להשתמש באותה טקסטורה ובאותו סגנון עיצובי. זה היחוד בהזמנה של כל החדר מאותה הנגריה. הביטו בתמונות השונות בחנות המקוונת שלנו ותבינו איזה הבדל יש בין חדר שתוכנן בקפידה, לבין רהיטים שנרכשו כלאחר יד.

מזה שנים רבות אנו מלווים משפחות בבחירה של ריהוט המתאים לכל חדר ילדים. כעת, אנו מוכנים להפוך גם את החלל המשמש לילדים בבית, למקור בלתי אכזב של זכרונות נפלאים לכל חייהם.

מענה מהיר דילוג לתוכן