משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן

משלוח מהיר עד 14 ימי עסקים ייצור ישראלי - כחול לבן מהיצרן לצרכן

ארונות פתיחה

יש לכם הרבה חפצים שזקוקים לאחסון, וכעת מגיע הזמן שבו אתם מוכנים לסדר את הבית מחדש. הזמינו ארונות פתיחה מרשימים אצלנו. אנו מספקים ארונות שתוכננו בקפידה ומאפשרים לכם מגוון כמעט אינסופי של שילוב בין טקסטורות מרהיבות, השונות זו מזו. כך, אתם יכולים ליצור את המראה המיוחד של חדר השינה שלכם או לעצב את המשרד מחדש עם ארונות פתיחה לאחסון של מסמכים, חומרי ניקיון ועוד.

ארונות פתיחה – השמיים הם הגבול

בניגוד לחנויות אחרות המסתפקות רק במספר גוונים סולידיים, אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את הטקסטורה האישית שהוא אוהב. לכן, הקמנו חנות שבה אתם יכולים להיות היוצרים. שמיינו שיש לכם נגר פרטי שיכול לעצב עבורכם את הארון. כך בדיוק אנו עובדים. אתם בוחרים את הצורה המבוקשת (מתוך הקטלוג שלנו) ולאחר מכן את העיצוב של חזיתות הארון. משם, אנו עובדים עם מיטב בעלי המקצוע בתחום, והנגרים שלנו יוצרים לכם את החלום.

צרו קשר עמנו לפרטים נוספים

ארון שמגיע עד הבית

ארונות פתיחה הם לרוב כבדים יותר מארונות הזזה, משום שהם כוללים דלת העשויות מעץ ולא רק שכבה דקיקה. לכן, אתם רוצים לעבוד עם נגריה שמאפשרת הזמנה מקוונת עם משלוח עד הבית. זו בדיוק חוויית הלקוח המושלמת שאנו מציעים לכל אחד מלקוחותינו. לאחר שהכנו עבורכם את הארון, אנו דואגים שיגיע אליכם במהירות הבזק. אנו מאפשרים גם להזמין התקנה של הארון אצלכם במיקום המבוקש.

מודדים ומשדרגים את החללים השונים במרחב הביתי

אז איך מזמינים אצלנו ארונות פתיחה? פשוט מאוד. מדדו את השטח שבו אתם רוצים למקם את הארונות. לאחר מכן, בחרו את הארונות עם כמות הדלתות הרצויה בהתאם לשטח הפנוי בחדר. כדאי לחשוב מראש מה אתם רוצים לאחסן בהם ולפי כמות הבגדים/מוצרים תוכלו לבחור את הארון המתאים ביותר.

כדאי גם לקחת בחשבון את גובה התקרה בבית. ולראות אם אתם רוצים לתכנן ארון גבוה או נמוך שבו תוכלו לנצל גם את המדפים הגבוהים ביותר לאחסון. זה המקום שהילדים הקטנים בבית לא יוכלו להגיע אליו בקלות, ולכן בחדרי הילדים זה יכול להיות המקום של בגדי העונה שעברה.

אולי יעניין אותך גם ספריות קודש

לא מחכים – מזמינים ארונות פתיחה

אז אם עד היום חיכיתם כי אין כסף, אין זמן לבדוק בחנויות או פשוט התעצלתם לשדרג את הבית – עד כאן. עכשיו אתם יכולים להפסיק לדחות שוב ושוב את רכישת פתרונות האחסון המתקדמים לבית. הוסיפו ארונות פתיחה מרהיבים לכל אחד מהחדרים שלכם, ותגלו איך ברגע אחד כל הבית עובד מתיחת פנים.

מדוע? כי כאשר מוסיפים ארונות, מוסיפים בעצם עוד שטח אחסון וארגון לבית. ובזמן הזה מתחילים להחליף את הסביבה הדחוסה, באווירה אחרת לחלוטין. כזו של בית מאורגן שנעים לכם יותר להיות בו. הסדר הזה יתחיל להיות חלק בלתי נפרד:

  • מכל חדר בבית,
  • מהמשרד שלכם
  • וגם יעזור לילדים שלכם להיות מאורגנים.

אז מהיום לא מחכים – מזמינים.

מענה מהיר דילוג לתוכן